DnB party jižní Čechy & České Budějovice

Young Blood & fellaz u Slávie + Afterparty v Komiksu

Young Blood On Tour

Young Blood crew se vydává na cesty. Pokud nám to momentální situace nepokazí, uvidíme se v Prachaticích v klubu jménem Hrozen.
Můžete se těšit na všechny Young Blood DJ’s, kteří vám zahrají jak z vinylu tak z CD playeru.
Moc se na vás těšíme!

Young Blood & fellaz u Slávie + Afterparty v Komiksu

Young Blood night

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
📅 4.9.2020
⏳ 21:00 – 05:00
📌 Komiks Club & Bar, České Budějovice (Czech Budweis)
💵 Vstup – 80 czk
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Pojďte společně s námi a DnB muzikou zapít odchod léta a začátek školního roku.

Young Blood & fellaz u Slávie + Afterparty v Komiksu

Young Blood & fellaz u Slávie + Afterparty v Komiksu

Konečně se nám svět vrací do normálu a my po kratší pauze můžeme uspořádat další mejdan. Tentokrát naší klasický noci v Komiksu bude předcházet vychillený odpoledne na pódiu u Slávie.
Akce bude začínat už od 16:00. (DnB, House, UK garage). Na místě bude občerstvení a jídlo.
Zde budeme hrát do 22:00 a poté se přesuneme do Komiks club & bar, kde bude probíhat už klasická Young Blood night v podobě, ve které už jí dávno znáte.

Young Blood Night w/ Bassheadz, Moongose

První mejdan roku 2020 pod taktovkou Young Blood Crew rozjedeme v rodinném kruhu.
Pozvání tedy přijali naši velmi blízcí přátelé a DJs – Českokrumlovský Dj a producent Moongose,
a naši bratři Bassheadz crew ve složení Bambus, P-Hell, Holb, Frosty & MC Jeffrey Jones.
O support se postará Young Blood Crew – Tallar, ShaniX, The Fury & Weed.

24. ledna si nenech ujít nabitý mejdan plný precizních setů.

POZOR akce!!
Každý návštěvník s tričkem Young Blood obdrží vstup zdarma!

Young Blood Night w/ Drumbassterds (R-Flyer, Houbass, Chombo)

Vánoce máme za rohem a my vám přinášíme speciální Vánoční Night!
🎅🎅🎅🎅🦌🦌🦌🔔🔔🦌🦌🦌🎅🎅🎅🎅
Pozvání nám přijala velice známá česká crew jménem Drumbassterds.cz Crew. Vystoupí původní člen a zakladatel Young Blood Crew – ᵈᵑᵇ a nyní i producent R-Flyer, kterého si brzy blíže představíme. Dále se můžete těšit na DJe jménem HOUBASS, a jako poslední, kdo vystoupí za Drumbassterds.cz Crew je Chombo.
Po jejich boku vystoupí všech pět členů Young Blood Crew – ᵈᵑᵇ. A samozřejmě nemůže chybět masivní soundsystem Bassheadz a jejich DJ’s.
Těšíme se na vás!

Young Blood Night w/ Mindicted Crew

Už je to 6 let co vám Young Blood crew pořádá jednu párty za druhou. A my neváháme pokračovat v další exkluzivní Night! Tentokrát jsme si pro vás připravili opravdovou chuťovku. Naše pozvání přijala Mindicted crew. Mindicted crew je mladá, osmičlenná DJská a promotérská skupina z Boskovic, nyní působící převážně v Brně. Jsou pořadatelé pravidelných klubových večírků Neurology a oblíbení hosté na DNB pódiích nejen na Moravě. V Komiks club & bar vystoupí úplně poprvé! Dále se můžete těšit na klasickou sestavu naší mladé krve a chybět nesmí ani masivní Bassheadz soundsystem.

Space Jam

Po skončení léta začíná nová klubová sezona a proto jsme pro vás připravili další Space Jam v klubu Třeboňské Rondo. Tentokrát nám svoje umění za mixem přijede ukázat skoro kompletní složení Young Blood Crew – ᵈᵑᵇ. Pozvání také přijala mladá talentovaná dvojka z táborské crew Heartlesssoulz, která vás svým pestrým melodickým setem rozhodně nebude nudit. Neurofunkovou smrští nás přijede rozsekat dj Bambus z prachatické smečky Bassheadz a jako vždy nebude chybět rodák z Třeboně Dj Kuře.

Young Blood Night w/ Homicidal Rage

Klubová sezóna je v plném proudu a ani my nejsme pozadu. Naše pozvání na další Young Blood night Přijala crew Homicidal Rage. Tito DJ’s u nás už párkrát byli a my vám je vezeme zpět. Všechny DJe co vystoupí si později více představíme. Dále se můžete těšit na celou naší Young Blood Crew – ᵈᵑᵇ a samozřejmě na kluky z Bassheadz, kteří sebou přivezou masivní soundsystem. Pozvi kámoše a 11.10. se vidíme na značkách! 😉

Young Blood Night w/ Redrum & BassElementz Crews

Po letní pauze se vracíme s dalším dílem naší residentní klubové akce Young Blood Night, která tentokrát bude hostit DJs z dvou crews: BassElementz crew & Redrum crew! O support se tradičně postará kompletní Young Blood Crew & Bassheadz Crew!